Protože každému šperku z naší výroby věnujeme maximální péči, snažíme se, aby i jeho prezentace při předání milovanému člověku měla odpovídající vysokou úroveň. Proto jsou naše šperky dodávány v kvalitních krabičkách od renomovaných výrobců, přičemž design krabiček je vyvíjen našimi vlastními designéry a odpovídá tak přesně zaměření daného typu šperku. Proto diamantové šperky dostanete v elegantní černé krabičce, společně s certifikátem pravosti šperku a diamantů v něm zasazených. Naopak dětské náušničky dostanete v hravé a barevné krabičce CUTIE ve tvaru pyramidy.

U obchodníků je primárním cílem obalového designu  přilákat pozornost zákazníků. Vzhledem k tomuto účelu tak nemá design obalu pouze informovat zákazníky, ale také v nich vyvolat pocity a komunikovat emoce spojené s výrobkem.

Proto obaly šperků firmy Zodiax vypadají atraktivně, zaujmou kreativitou a jednoduchostí a působivě budují identitu značky, přičemž současně zdůrazňují krásu diamantových šperků Danfil, dětských šperků CUTIE, ručně rytých šperků Filip Horák či keramických šperků CERAFI.

Maloobchodníkům nabízíme zvýšení atraktivity a dopadu prezentace šperků firmy Zodiax v maloobchodních prodejnách prostřednictvím variabilních možností displejů, předkládacích plat a prezentačních boxů v jednotném vizuálním stylu vyrobeném Vám na míru.

Váháte který model prstenu, přívěsu či náušnic zvolit? Nedůvěřujete fotografiím na internetu? Chcete si šperky před nákupem prohlédnout osobně? Protože chápeme, že volba toho pravého šperku pro Vaše drahé není vždy snadná záležitost, zveme Vás srdečně k návštěvě našeho Showroomu v areálu Kunratické tvrzi na Praze 4. Zde si budete moci v klidu u kávy či čaje prohlédnout Vámi vybrané šperky, případně si je přímo vyzkoušet a osobně se tak přesvědčíte o správnosti Vaší volby a kvalitě provedení každého námi vyrobeného šperku. Česká výroba, obrovský výběr šperků nesrovnatelný s jakýmkoliv zlatnictvím v ČR a velký sklad zboží jsou garancí Vaší spokojenosti. Nebojte se zeptat, zkušení zaměstnanci naší společnosti Vám rádi poradí s výběrem a zodpoví jakékoliv Vaše další dotazy ...
Copyright © 2016 ZODIAX a.s.