Jméno DANFIL znamená v první řadě prvotřídní kvalitu a neotřelý design českých briliantových šperků, ale také excelentní servis a nadšení mladých lidí a designerů z týmu Zodiax, kteří jsou vždy připraveni splnit Vaše požadavky. Značka Danfil se dále dělí na Danfil Jewellery (odkaz na sekci zlatých šperků se zirkony) a Danfil Diamonds (odkaz na sekci zlatých šperků s diamanty), dle typu kamenů, které jsou ve špercích zasazeny. Soustředí se výhradně na jemné šperky osázené brilianty či zirkony. Danfil Diamonds je synonymem pro krásné briliantové šperky určené pro běžné nošení a přinášející kvalitu a krásu briliantů v cenové hladině 1500,- až 25 000,- Kč. Celá kolekce čítá 350 – 400 modelů, přičemž se každý měsíc rozšiřuje o 2 - 5 modelů. Ke každému šperku je dodáván i certifikát pravosti ověřený soudním znalcem v oboru drahé kovy. Na certifikátu (rodný list diamantu) jsou uvedeny údaje o tzv. 4C – barva, hmotnost, čistota, typ a kvalita brusu. Dodací lhůta u šperků, které nejsou skladem, je maximálně 14 dnů.
Exkluzivní řada šperků pod názvem CUTIE Kids Jewellery je určena pro ty nejdražší v našem životě, pro naše děti. Protože chápeme, že narození dítěte znamená pro každého rodiče malý zázrak, je při výrobě našich výrobků kladen důraz na kvalitu použitého drahého kovu a kamenů, zdravotní nezávadnost, bezpečnost, design a dokonalé dílenské zpracování. Právě proto mohou být dětské náušničky CUTIE ozdobou dětí již od kojeneckého věku. Dětské náušničky se vyrábějí ve třech variantách – z bílého zlata s diamanty, z bílého či barevného zlata s barevnými zirkony a stříbrné s perlami. Stávající kolekce čítá více než 105 modelů v 10ti variantách barevných kamenů, které se neustále rozšiřují o další typy zapínání dle specifik a požadavků našich zákazníků. Dětské náušnice CUTIE, tak jsou dokonalou volbou pro všechny rodiče, kteří chtějí unikátní ozdobu pro své nejmenší. Prarodiče či přátele zase mohou originálním dárkem pogratulovat a podělit se tak o radost z narození miminka.
Již 80.000 let jsou perly uctívány pro svoji krásu a vzácnost. Ať už ve starověké Číně, Indii, Egyptě, antickém Římě, arabském světě nebo mezi domorodci Jižní Ameriky – mnohé kultury našeho světa uctívaly perly jako stálou hodnotu napříč epochami. Perly jsou pravé šperky vytvořené přírodou a lesk perleti stvořený perlorodkou symbolem vkusu. Zodiax Pearls (odkaz na zlaté šperky s perlami) je limitovaná edice zlatých perlových šperků, které vedle přírodních kultivovaných perel velikosti 9 – 10 mm mohou být osazeny zirkony či přírodními diamanty. Zlaté přívěsy a náušnice s přírodními perlami jsou dokonalým doplňkem krásy každé ženy. Pro svůj slavnostní nádech jsou tyto šperky ideální volbou šperku pro svatební den či návštěvu plesu.
Pod značkou Filip Horák (odkaz na zlaté montážové šperky) Vám představujeme zcela nové kolekce šperků, které jsou vytvářeny unikátní technikou ruční montáže. Tuto unikátní techniku dnes využívá jen málo šperkařských firem. Šperky vyráběné technikou ručního rytí je možné vyrábět v libovolném zbarvení zlatého kovu a to dle požadavků zákazníka. Technika ruční montáže se stává opomíjenou díky náročnosti a vyššímu podílu ruční práce, proto se snažíme tuto šperkařskou technologii udržet v Jizerskohorském regionu, kde měla svou dlouholetou tradici a kde se již mnoho generací dědí z otce na syna. Při této práci zlatník vytloukáním, ohýbáním a stříháním sesadí z plechu drahého kovu výrobek, který se následně sletuje a dobrousí do požadované podoby. Rytec povrch prstenu zkrášlí výrazným rytím. Tato ruční práce a motivy vycházejí z české tradice uměleckých šperků. Dobře a kvalitně rytý šperk vyžaduje trpělivost a velkou zkušenost. Protože se pro naše zákazníky snažíme vymýšlet stále novinky a inovace, vytvořili jsme pro Vás kolekci ručně porývaných šperků doplněných o kubické zirkony, které dodají šperku unikátní moderní vzhled.
Exkluzivní řada keramických šperků pod názvem CERAFI je určena pro všechny odvážné ženy, které se chtějí odlišit od průměrnosti a dát svému okolí najevo sebevědomí a krásu! Šperky CERAFI kombinují dokonalé dílenské zpracování starých klenotníků s luxusním moderním designem a prostřednictvím svých linií umocňují kouzlo kombinace keramiky, stříbra a kubické zirkonie. CERAFI tak jsou dokonalou volbou pro všechny, kdo chtějí unikátní ozdobu pro sebe nebo potěšit své blízké krásným dárkem.
Pro milovníky velkých a výrazných šperků nabízíme šperky ze stříbra se zasazenými křišťály Swarovski. Krystaly od firmy Swarovski jsou synonymem precizního brusu, vysokého lesku a dokonalých a originálních barev, proto jsou krystaly Swarovski uznávány zákazníky po celém světě. Naše kolekce je vyrobena ze stříbra s nanesenou mikroskopickou vrstvou vzácného kovu Rhodia, který zabezpečí vysoký a stálý lesk šperku i při dlouhodobém nošení.
Váháte který model prstenu, přívěsu či náušnic zvolit? Nedůvěřujete fotografiím na internetu? Chcete si šperky před nákupem prohlédnout osobně? Protože chápeme, že volba toho pravého šperku pro Vaše drahé není vždy snadná záležitost, zveme Vás srdečně k návštěvě našeho Showroomu v areálu Kunratické tvrzi na Praze 4. Zde si budete moci v klidu u kávy či čaje prohlédnout Vámi vybrané šperky, případně si je přímo vyzkoušet a osobně se tak přesvědčíte o správnosti Vaší volby a kvalitě provedení každého námi vyrobeného šperku. Česká výroba, obrovský výběr šperků nesrovnatelný s jakýmkoliv zlatnictvím v ČR a velký sklad zboží jsou garancí Vaší spokojenosti. Nebojte se zeptat, zkušení zaměstnanci naší společnosti Vám rádi poradí s výběrem a zodpoví jakékoliv Vaše další dotazy ...
Copyright © 2016 ZODIAX a.s.