Cílem společnosti Zodiax je nabízet pod značkami Danfil Diamonds, Zodiax Pearls, Cutie Kids Jewellery, Cerafi a Filip Horák širokou škálu šperků pro ženy, dívky i holčičky, ze které si díky nabídce typů, provedení a použitým materiálům dokáže vybrat každý to pravé.  Věříme, že šperky zakoupené u nás se stanou milovaným a ceněným darem, který přinese Vašim nejbližším roky milých vzpomínek. Chceme nabídnout špičkový servis a výrobky zakomponované do jednotného designu jednotlivých značek včetně balení a propagace.

Naší snahou je být prostřednictvím našich šperků součástí Vašich radostných okamžiků, ať už se jedná o zasnoubení, svatbu, narození miminka či poděkování za společně strávené chvíle života. Zároveň si ale uvědomujeme, že ne všichni mají stejně dobrý start do života a pro některé děti není dětství jen obdobím, na které celý život s láskou vzpomínají. Proto se ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové snažíme zajistit co nejhezčí dětství alespoň pro některé znevýhodněné děti. Toto vědomí příslušnosti ke svému okolí a potřeba rozdělit se o společné úspěchy a chvíle radosti jsou nedílnou součástí filozofie naší firmy.

Jsme mladá a dynamická firma a velmi rádi se chopíme příležitosti reagovat na Vaše podněty. Prosím neváhejte nás kdykoliv kontaktovat pokud budete mít nějaké návrhy nebo připomínky.

Váháte který model prstenu, přívěsu či náušnic zvolit? Nedůvěřujete fotografiím na internetu? Chcete si šperky před nákupem prohlédnout osobně? Protože chápeme, že volba toho pravého šperku pro Vaše drahé není vždy snadná záležitost, zveme Vás srdečně k návštěvě našeho Showroomu v areálu Kunratické tvrzi na Praze 4. Zde si budete moci v klidu u kávy či čaje prohlédnout Vámi vybrané šperky, případně si je přímo vyzkoušet a osobně se tak přesvědčíte o správnosti Vaší volby a kvalitě provedení každého námi vyrobeného šperku. Česká výroba, obrovský výběr šperků nesrovnatelný s jakýmkoliv zlatnictvím v ČR a velký sklad zboží jsou garancí Vaší spokojenosti. Nebojte se zeptat, zkušení zaměstnanci naší společnosti Vám rádi poradí s výběrem a zodpoví jakékoliv Vaše další dotazy ...
Copyright © 2016 ZODIAX a.s.