Krása každého šperku je dána nejenom jeho nositelem, ale současně i designem každého jednotlivého kousku. Špičkový design našich šperků je zajištěn vlastním designovým studiem Zodiax Design Centrum, kde skupina mladých designérů za pomoci nejmodernějšího softwaru a vlastní fantazie vytváří šperky nejen kvalitní, ale především krásné.

Designové centrum nabízí služby spojené s návrhem šperků dle individuálního přání zákazníka, včetně vytvoření finálních 3D modelů pomocí moderní technologie 3D tisku na špičkové 3D tiskárně Solidscape.

Vedle návrhů šperků zajišťuje designové centrum pro individuální klienty speciálně na jejich objednávku realizace návrhů průmyslového a grafického designu, nábytku, interiéru a architektury. Ve své práci se snaží nacházet nekonvenční přístupy a souvislosti, které vdechnou předmětům či prostoru nový život. Individuální přístup k designu každé zakázky je samozřejmostí.

Úkolem designového centra je vyvíjet design a inovace s cílem zvýšit Vaší konkurenceschopnost nebo prostě jen pobavit a zviditelnit Vaši firmu či produkt. www.zodiax-design.cz

 

Váháte který model prstenu, přívěsu či náušnic zvolit? Nedůvěřujete fotografiím na internetu? Chcete si šperky před nákupem prohlédnout osobně? Protože chápeme, že volba toho pravého šperku pro Vaše drahé není vždy snadná záležitost, zveme Vás srdečně k návštěvě našeho Showroomu v areálu Kunratické tvrzi na Praze 4. Zde si budete moci v klidu u kávy či čaje prohlédnout Vámi vybrané šperky, případně si je přímo vyzkoušet a osobně se tak přesvědčíte o správnosti Vaší volby a kvalitě provedení každého námi vyrobeného šperku. Česká výroba, obrovský výběr šperků nesrovnatelný s jakýmkoliv zlatnictvím v ČR a velký sklad zboží jsou garancí Vaší spokojenosti. Nebojte se zeptat, zkušení zaměstnanci naší společnosti Vám rádi poradí s výběrem a zodpoví jakékoliv Vaše další dotazy ...
Copyright © 2016 ZODIAX a.s.